| Spoorky a întrebat:

De ce numi sare sperma imi curge foarte incet am 14 ani

8 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Yack,. mi`e scarba de voi :-& uh esti un pic cam bulangiu?! thinking sau mi se pare mie? :-'' rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Narcis2007 a răspuns:

Asa e primele datilaughing

| TheSpecialOne a răspuns:

Baga un film calumea de aici www.beeg.com apoi dai inainte. In preajma calculatorului tavanul este parca mai alb la mine acasa de cand am gasit site-ul acela. Daca nici asa nu varuiesti si tu alta solutie n-ai decat o pompa in cur si ceva munca.

| danypoli95 a răspuns:

Pai de la varsta asta vrei sa iasa ca apa din furtun? mai asteapta1-2 ani si atunci.mai exerseaza pana atunci...

| TudoooriiitaaaxD a răspuns:

Este absolut normal deoarece la varsta ta nu poti ejacula foarte mult.Nu te speria, toti baietii trec prin asta.Cu timpul o sa ejaculezi mai mult.

| ciupacabra a răspuns:

Doamne

| Catalin2145 a răspuns:

E un lichid si ala nu e iepuraș de Paște să țopăie prin casă.