| Rallu5a a întrebat:

De ce pipaie baietii fetele cand le saruta?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din instinct.
Sarutul e parte din jocul dragostei.

| Lilia2621 a răspuns:

Pai ca simt placere, ei cind pun mina pe o buca se excita. si majoritatea baietilor cind pipaie o fata li se scoalabig grin

| andreii2 a răspuns:

Ai prefera sa staea ca o statuie langa tine fara sa te atinga? doar sa te saruta?happy

| crissnebb83 a răspuns:

Simplu pentru ca se excita si vor mai mult decat un sarut

| IoanaMra a răspuns:

Limba romana! sigh In fine. Un baiat pipaie o fata in momentul sarutului pentru a-l face mai placut. Cand baiatul pe care il placi te saruta, te atinge pe gat, te imbratiseaza etc arata ca te place si ca acel sarut inseamna ceva pentru el.winking P.S. Mai invata sa scrii si sa vorbesti. tongue

| Renamon a răspuns:

Bună,
Ăsta e un mister greu de dezlegat. -_-

| MikeMMb a răspuns:

Sa va udati laughing