| Lewis95 a întrebat:

De ce se spune că femeile sunt mult mai atrăgătoare și sexi atunci când sunt pe stop?

8 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Nu am auzit asa ceva, ele in momentul acela sunt cele mai sensibile, nervoase, agitate, excitate uneori.

| darrio2007 a răspuns:

Cine spune asta? Unii care habar n-au de asa ceva. Ti se pare o placere sa le vezi pline de sange menstrual?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine spune?

| RAY a răspuns:

Cand sunt la ovulatie

| mihai69 a răspuns:

Degeaba.

| Necunoscut112 a răspuns:

Vorba asta n-am mai auzit-o laughing când suntem pe stop suntem irascibile şi ne ies şi coşuri pe faţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai auzit asa ceva.

| relativsausigur a răspuns:

Eu nu am mai auzit de zicala aceasta, dar cred ca logica ar fi urmatoarea:
Femeile cand sunt in acea perioada lunara, tind sa fie mai iritate, mai nervoase, mai sensibile.iar toate acestea lasa frau liber directitudinii lor, chiar daca ele in general sunt persoane mai timide, pudice.
Toti iubim directitudinea la oameni, acel stil "taios" de a reactiona la situatii, chiar daca ne deranjeaza adevarul de multe ori.
Pentru un barbat este atractiv sa vada o femeie directa, care spune si reactioneaza pe "sleau" in situatii.
Unele dintre noi, am facut un stil de viata din asta, altele reusesc asta doar in perioada aceea lunara in care le este mai greu sa se controleze.