| frimiturel a întrebat:

De ce sunt prezervativele asa scumpe? unde pot gasi mai ieftine?

Răspuns Câştigător
| piticelm a răspuns:

Sunt asa ''scumpe'', ca sa inmulteasca astia prostia, ramanand mai multe creaturi gravide.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar sunt asa de scumpe? Cred ca poti gasi LoveSex sau ceva de genul la 6 Lei pachetul de 3. Iti recomand Durex, sunt mult mai sigure si 12-13 lei e un pret rezonabil, stiind ca te fereste de atatea batai de cap.

| iSwag a răspuns:

Sunt ele scumpe, dar in in niciun caz mai scumpe ca o pensie alimentara big grin.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Prezervativele nu sunt asa de scumpe, avand in vedere de cate lucruri te protejeaza. Exista si prezervative de 4/5 lei, dar, un prezervativ mai ieftin inseamna automat sanse mai multe de a contacta o BTS(boala cu transmitere sexuala) si de a-ti lasa prietena insarcinata si, cred ca nu vrei asta.Cel mai bine este sa-ti iei de la Durex, dunt cea mai buna si cunoscuta marca din Romania. Si, prezervativul este cea mai ieftina metoda contraceptiva, deci, nu ai de ce sa te plangi. Orice ar fi, un prezervativ e mai ieftin decat tratamentul pentru Bts, Its, si, e mult mai ieftin decat hainutele pentru copil, carucior, botez, etc. Deci, de ce te mai plangi?! Bafta! happy

| EmanuelKant a răspuns:

Incearca cu o soseta.

| HuShEr a răspuns (pentru EmanuelKant):

Ciorap de lana laughing) sau punga de la pufuleti XD

| Seby1994 a răspuns:

Alea scumpe sunt mai bune, mai safe si au diferite gusturi, diferite texturi si lubrifianti de calitate mult mai buna. alea ieftine au doar un lubrifiant prost si sunt subtiri