| Andrei296 a întrebat:

De ce suntem asa de nebuni dupa fete?
De ce ne uitam mereu la pozele lor ne uitam cu cine vorbesc ele.
De ce am vrea sa le stim secretele si totul despre ele?
De ce iubesc asa de mult?

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Pentru ca esti sensibil

| Andrei296 explică (pentru Silvia93):

Da, poate ca asa esti cand ma indragostesc de o fata o fac foarte tare si din plin sunt o persoana ''jegoasa,, ca sa zic asa cu lumea sunt dur, dar ma indragostesc prea mult fac poezii nu mai dorm si ma indragostesc si de fetele mai mari ca mine.

| Silvia93 a răspuns (pentru Andrei296):

Asta nu e bine la un baiat... fetele vor baieti rai care sa fi sensibil doar cu ele..nu cu toate fetele
probabil esti destul de mic si nu ai avut o iubita pana acum..mai rabda sau incearca sa iti faci una nu conteaza varsta.fa`ti ca sa inveti in experinta ta.

| Andrei296 explică (pentru Silvia93):

Sunt un tip de persoana, neintresata si dezgustata de ce este in jur. Am umort sunt serios, sunt acel gen daca ma clacsonezi si ma si calci cu masina pe trecere vin la tine si iti sparg geamurile pe loc. Dar cu fetele sunt foarte diferit ma refer la un nivel personal adica le spun ca imi place de ele daca merita si atat. Dar ideea este ca s-ar putea sa dau prea mult, ar fi in regula sa fiu mai tacut si misterios?

| Silvia93 a răspuns (pentru Andrei296):

Tacut nu, misterios da.
in plus fetelor le place can vb mai mult espre ele nu can te etalezi in legatura cu ce masini ai sau ce faci zilnic.

| CheLoo23 a răspuns (pentru Silvia93):

Si eu sunt sensibil Silvia vino la mine la Tulcea si voi satisface dupa dorintele tale iti voi ceia ce tu visezi...

| Silvia93 a răspuns (pentru CheLoo23):

Nu ma mira. unul care are numele cheloo.....paaaaaaa

| CheLoo23 a răspuns (pentru Silvia93):

Am acest nume pentru ca a fost modelul meu in viata despre asa zise domnisoare frumoase ca tine despre bani si despre tot felul de chesti pe care tu oricum nu ai sa le intelegi asa ca paa :*

| Silvia93 a răspuns (pentru CheLoo23):

Invata sa scrii inainte sa deschizi "gura aia"
in plus habar nu ai 1% habar de cum sunt eu, esti doar un copil fara soarta, daca modelul tau in viata este cheloo, la revedere.

| CheLoo23 a răspuns (pentru Silvia93):

Hmm mi-a placut cum ai judecat nu-i de mirare ca nu ai parte de dragostewinking

14 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca clocotesc hormonii in noi si vrem sa avem iubite.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Suntem? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca unii barbati se nasc barbatii si altii nu va nasteti.

| NameHarris a răspuns:

Pai eu cred ca numai tulaughing) eu nici un caz nu fac asa cevalaughing)

| CheLoo23 a răspuns:

Tinere intrebarile tale nu pot avea un raspuns chiar acum viata te va invata tot ce trebuie sa stii happy pentru mine unele femei sunt doar de unica folosinta rar acele fete care merita bagate in seama sau respectate happy nu te grabi inca sa le afli esti mic nu te grabi sa fi mare sa le sti pe toate happy