| Maly29 a întrebat:

De ce te visează un băiat? ...chiar sunt curioasa pentru ca fostul meu prieten (după un 1an) continuă să mă viseze, el mă visa și cât am fost împreună; mi se pare ciudat, mai ales când îmi spune ca toată noaptea m-a visat. Poate însemna că mă iubește sau ceva, plus ca noi doi am avut o tentativa de relație."neimplinita" și mă gândesc ca a rămas cu o dorita. "neimplinita"

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Unii viseaza oamenii care urmeaza sa moara. Be ready

| darrio2007 a răspuns:

Visele pot fi confundate cateodata si cu o anumita obsesie pentru cineva. Poti face o noapte alba cu gandul la o anumita persoana.Mai ales de sexul opus.La varsta adolescentei sunt foarte dese.

| Oana92 a răspuns:

Inseamna ca se gandeste mult la tine...