| ElySiKazy a întrebat:

De ce toti copii isi incep viata sexuala pe la 13-14 ani?[asa vad numai pe TPU dar nu stiu daca toate intrebarile sunt reale laughing]
sau sunt eu mai ciudata pentru ca am 16 ani si nu am facut inca?laughing
FUNDA

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Felicitari ca inca mai esti virgina si cei de la 13 ani unii chiar si pe la 10 - 11 ani incep sunt dusi cu pluta altceva n-am ce zice. Pa stiu ca mai rezisti inca 2 ani pana la 18 si apoi o faci linistita.

| Crisu a răspuns:

Eu am 15 si mai am de gand sa astept, pana pe la 18 ani. Nu esti ciudata, ba din contra, cei care o fac prea devreme sunt ciudati. De ce sa iti strici de acum viata si mai tarziu sa-ti para rau? Majoritatea fetelor sunt foarte fraiere, scuzati expresia, dar este adevarata. Isi fac iubiti de 17-18 ani, [nu e nici o problema in asta] care le spun ca ori se culca, cu ei ori le lasa.

| Ririru a răspuns:

Iti pun si eu o intrebare : asa, si?
Sincer, unele intrebari sunt la misto.
Si la unele intrebari reale, oricat ne chinuim sa le explicam ca nu e bine, ei tot ce-i bate capu fac.
Dupa parerea mea trebuie facut din dragoste, cu relatie serioasa, de lunga durata.

Si eu sunt virgina, tot 16 ani, dar nu ma apuc sa pun o intrebare care e mai fost pusa de 5000 de ori, fara efect. Bafta happy.

| dorutza_9395 a răspuns:

Prin intrebarea asta probabil ai vrut sa-ti expui moralitatea, nu?
Ok, daca ei fac sex de la 13 ani te influenteaza pe tine cu ceva?
Esti virgina, dar ti-a bagat mana in chiloti, virgina fizic poatestraight face.
Mah...mai trezeste-te la realitate, chiar crezi ca viata se invarte in jurul sexului si al virginitatii? Sincer...cred ca toate astea provin din interior, este complexata fatostraight face
Si care credeam ca eu sunt frustrata.

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Eu am 12 si am vazut si eu o gramada de intrebari din astea si am auzit si pe la scoala de la fetele de a 7-ea si oi fi fost si eu curioasa, da nu si nebuna. Eu una nu vreau imi stric copilariawinking. Fiecare face ce vrea cu viata lui, AiaBunaDarNebuna, dar este bine ca inca ai capul pe umeriwinking

| Miuriel a răspuns:

Stai linistita ca nu sunt toate adevarate.Bravo ca esti virgina! Multi nu au ce face si pun intrebari ca sa se bage in seama. E bine de tine ca inca ai capul pe umeri!

| AlessiaRebecca a răspuns:

Nu cred ca toate sunt adevarta! pentru altii este o moda sa iti incepi viata sexuala la 13-14 ani.desi eu ma gandesc ca e una dintre cele mai frumoase perioade alea vietii... si totusi e copilarie. dupa ce iti incepi viata sexuala.incepi sa te maturizezi.si nu esti ciudata de ce sa fii? tio incepi atunci cand crezi tu ca esti pregatita.sa nu iti para rau dupa! Majoritatea baietilor daca stiu ca nu mai esti virgina de asta se si comb cu tine. Ai grija. succes! funda?

| alinac a răspuns:

Ai auzit de curiozitate!?! nu toate fetele stiu ce vor in ziua de azuwinking :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In saptamana asta ai intrebat chestia asta de zeci de ori
p. s nu esti ciudata cunosc o fata de 22 de ani si e virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu incerci cine nu te lasa