| BizSinir a întrebat:

De ce un baiat ar purta prezervative in portofel chiar daca are iubita si aceasta a spus ca nu e pregatita si nu vrea ****, cu totul alt motiv decat sa se duca la altele?
Gasiti vreo scuza?

16 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Eu cred ca e un prapadit afemeiat!
Ori te inseala, ori e disoerat ca in momentul in care accepti, deloc sa scoata protectia si sa o faceti!
Oricum ai lua.o, e un......sa nu zic ce. Da.i cu papucii in cap si ia.ti altul ca mai sunt destui baieti pe lumea asta, unii chiar de treaba. Nu iti pierde timpul cu unul dinasta, ca nu merita!
Desi eu sincer cred ca te inseala. Asta e un semn clasic ca te inseala. Deci,,,,,,,,,"Next!"

| EnvyU a răspuns:

Ce are rost sa ii gasesti motive? better be safe then sorry, nu se stie niciodata cand se poate ivi ocazia. Faza este ca la baieti este un fel de regula nescrisa sa ai prezervativ la tine, nu mai pune la suflet orice **** si have fun happy

| RAY a răspuns:

Personal cred ca e ceva bine ca are asa ceva la el, dar desigur posibil e in actiune mai mereu, cum sa fi la varsta voastra? viata e scurta se duce trebuie sa exprimentezi viata

| neutrino a răspuns:

Barbatul trebuie sa fie pregatit pentru orice eventualitate.

| relian a răspuns:

Normal ca are scuza, daca tu nu vrei doar omu no sa stea pe sucat pina cind te hotarasti tu daca faci ori nu.Nu vad care ar fi problema ta in cazul asta. Iubitu tau poate deja a facut sex, ca urmare cam greu mai poti sta asa fara.Deci daca il vrei de iubit si cuminte dai ce are nevoie. Daca nu lasa sa isi faca nevoiele.Eu nu as avea nvoie de absolut nici o s cuza pentru asta.Si normal de aia poarta prezervative in caz ca apare ceva sa aiba cu ce se proteja.

| minrest a răspuns:

Ai dreptate, motivul e cu totul altul decat acela de a face sex cu alte femei. Purtand prezervative in portofel o face pe iubita nesigura, cu timpul o poate convinge sa faca sex ca sa fie mai sigura ca il pastreaza. Evident, foloseste in acelasi timp si alte tehnici. Acuma stii?

| BizSinir explică (pentru minrest):

Eu incercam sa-i gasesc o scuza...batting eyelashes

| minrest a răspuns (pentru BizSinir):

Scuza este ca e baiat, si ca atare ar omora pe cineva ca sa faca sex, damite sa foloseasca niste tehnici de manipulare.

| minrest a răspuns:

Pai normal ca nu le tii ca sa le folosesti la prima ocazie, ci la a treia. Prima ocazie e o femeie maritata, de 50 de de ani si cam grasa, care se da la tine, a doua o femeie de 30 de ani care se lasa usor, dar nu iti place ceva in atitudinea ei si parfumul, iar a treia o parasuta de vreo 26 care te lasa sa ii platesti consumatia si imparte un apartament cu cativa colegi. Cam greu sa treci pe la farmacie. Salut.

| Lawliet14 a răspuns:

Niste cocalari...

| Exilee a răspuns:

Mai ai prieten? laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Xpressurself a răspuns:

Azi nu vrea maine vrea. femeia este schimbatoare ca vremea, ce faci te iei dupa capul ei? un barbat stie ce vrea si nu poate fi condus de o femeie si de ce gandeste aceasta. poate stie ce vrea acel baiat si asteapta pregatit pana la momentul potrivit. de ce nu ar fi asa?
poate nu-ti place gluma mea sau nu o intelegi insa face foarte bine ca este pregatit pentru orce eventualitate acest baiat. maine s-ar putea sa fie pregatita printesa lui.

| NoName0x0 a răspuns:

Asa sunt baietii obisnuiti, sa aiba mai mereu prezervative si briceag la ei. Poate te si inseala...

| BizSinir explică (pentru NoName0x0):

Nu e vorba de mine, dar...mda,nu prea exista scuze straight face

| Lavii007 a răspuns:

Majoritatea baietilor fac asta, de orice eventualitate