| lplostonyou a întrebat:

De ce uneori avem vise erotice, este ceva normal?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este ceva normal. Stai linistit! Hormonii si dorintele/gandurile noastre isi spun cuvantul.
Vise placute si in continuare! Numai bine!

| George1510 a răspuns:

Este normal...de obicei avem vise erotice atunci cand nu prea avem activitate sexuala(din cate stiu eu)

Sarbatori fericite tongue

| pwp a răspuns:

Daaa, e normal
si eu am happy

| saymoon a răspuns:

Da sunt normale, iar tu esti probabil virgin(a), de ai asemenea vise. Pur si simplu din curiozitate si din vina hormonilor.
Toata lumea a avut sau o sa aiba asemenea vise. E absolut normal.
Doar nu te asteptai sa ti spun ca esti un obsedat sexual, nu?
Pentru chiar nu esti, e normal.
Craciun fericit si nu ti mai fa griji.

| bianca a răspuns:

Da e ceva normal!

| alice_7857 a răspuns:

Da daca te gandesti mult la asta poti sa visezi