| skrtelmrs a întrebat:

De ce unor fete nu le place sa fie excitate laughing)...(exemplu: nu ma atinge acolo ca ma excit si ma enervezi).

22 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Pentru ca le vede Domnul si le scad sansele de a fi noua Fecioara Maria.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scuze sa nu pui mana pe ele

| skrtelmrs explică (pentru suntserios):

laughing) ia dezvolta prietene.

| vocea a răspuns:

Pai raspunsul sincer e ca tuturor le place sa fie excitate, dar aici depinde 99la suta nu recunosc asta, iar unele pur si simplu nu se excita decat daca partenerul lor le face sa se simta asa

| skrtelmrs explică (pentru vocea):

Posibil sa fie ca tine sefu'...ii exploatam corpul, facand-o sa se simta bine, cateodata mai tresarea si imi atragea atentie ca se excita si s-o las laughing

| vocea a răspuns (pentru skrtelmrs):

laughing))))))))))))))ii era frica sa nu se excite ca sa nu se culce cu tine, de aia spunea asa laughing))))) dar deja cred ca era prea tarziu pentru ea nu laughing

| HueyFreeman a răspuns:

Si bineinteles ca doar zic, dar niciuna nu se impune sa te opreasca, iar dupa ce continui putin nu-ti mai zic nimic.

| skrtelmrs explică (pentru HueyFreeman):

Exact boss..doar zicea, insa nu ma oprea deloc..incepea sa ma muste de buze laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Ori nu vrea s-o atingi, ori nu vrea sa ramana doar excitata. smug

| skrtelmrs explică (pentru Mussette):

M-a lasat s-o ating de fiecare data.dar sa numai continui ca o excit big grin
mai degraba a doua variata )))

| Mussette a răspuns (pentru skrtelmrs):

Inseamna ca-i cam mica si nu vrea mai mult. E fata desteapta. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, pentru ca nu stii s-o faci sau nu alegi momentul potrivit. Tie ti-ar place sa inceapa ceva si sa nu te termine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca stiu ca n-ai cu ce sa le satisfaci si nu vor sa fie atatate degeaba.

| skrtelmrs explică (pentru anonim_4396):

laughing) nici nu m-a incercat.n-au de unde stii daca le satisfac sau nu...
tu mai bine taceai, ca filozof ramaneai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate "deranjul" este valabil numai pentru mainile tale!

| skrtelmrs explică (pentru anonim_4396):

Nea...ciuciu..ca nu imi lua mainile de acolo unde o atingeam/mangaiam.

| Laurentizyu a răspuns:

crede ca nu sti sa le satisfaci apoi, sau daca sunt mici le e frica sa o faca si stiu ca le intarati

| methodmen a răspuns:

Nu e vorba ca nu le place, ci e vorba ca nu le atingi unde trebuie cand trebuie.

| Narcis0102 a răspuns:

Frate,nu e chestia ca nu le place..Doar ca nu e momentu`..Adica dupa o durata de timp te v-a lasa sa ii faci tot ce vrei tu! B|

| aannoonnimaa74 a răspuns:

Ori sunt rusinoase, ori bolnave de nu vor.