| iMuzic a întrebat:

De ce va timp o femeie mai mare ca mine cu 12 ani ma tot priveste pe mine si imi zambeste de fiecare data cand ma intalnesc cu ea si care pana la urma mi-a cerut si numarul de telefon... Asta ce ar insemna?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca are pana in 30-35 de ani de ce n-ai incerca. Cele mai "nebunatice" si dornice de aventura sunt femeile "mature". Daca tipa este si atragatoare nu rata ocazia. Daca nu ai aflat pana in prezent, sa stii ca sunt niste proverbe despre gaini batrane care fac ciorba buna dar "musai" cu un anumit tip de morcov. big grin

6 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Eu cred ca sigur te vrea. Pana la urma nu ai ce pierde asta daca nu ai deja o relatie serioasa, o femeie matura care te vrea face si fapte, da.i nr de telefon si dupa ia.l si tu pe al ei, ea a facut primul pas dar nimic nu cade din cer, da.i un mesaj vorbeste putin cu ea, scoate.o afara sa beti ceva si mai tarziu ia.o acasa, o cafea la bucatarie se poate termina cu o noapte tare in camera.
O sa vezi ca o femeie matura stie ce vrea si in pat nu doar in viata de la munca nu mai pierde timpul, da.i un mesaj

| RAY a răspuns:

Sa o suni sa-i vorbesti simplu, sper ca nu e o pedofila si tu un copil de 13 ani

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil este prostituata si incearaca sa te ia de client.

| Emilian65 a răspuns:

Asta inseamna ca vrea o relatie cu tine si de ce nu si sex.

| OoBunnyoO a răspuns:

Inseamna ca te place.

| blAster85 a răspuns:

Sa nu mai pierzi timpul...