| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

De ce viata e asa de dura?

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ca sa te caleasca pentru ce urmeaza.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde cum ti-o faci. daca o faci frumoasa o ai frumoasa. daca ti-o faci dura o ai dura.happy

| selef a răspuns:

Pentru a fi compatibila cu diamantele.

| CAsToReL a răspuns:

Ca sa mori la sfarsit

| J7anine a răspuns:

De obicei

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Viata nu este dura...Ne pune la multe incercari dar trebuie sa trecem peste toate cu bine...Sa ne fie cat mai usor...

| maitreyi a răspuns:

Karma...rezultat al vietii anterioare, nimic nu este intamplator..nu exista mila sau nedreptate

| simpluEu. a răspuns:

Viata nu e dura...viata e frumoasa...acum fiecare cum si-o face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi poate ca zici ca e dura pentru ca nu sti sa o pretuiesti si sa te bucuri de ea... dar eu iti zic :VIATA E FRUMOASA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca viata este dura ca noi trebuie sa infruntam tot ca sa fie mai frumoasa si mai buna.Mai depinde si de noi asa cum neo facem exact asa o avemsadsad