| maria_6679 a întrebat:

De ceva vreme am tot vorbit cu un baiat pe mes.Il cunosc din vedere iar el mi-a zis sa ma intalnesc cu dansul ca sa ne cunoastem mai bine in sa eu nu vreau sa ma intalnesc deocamdata cu nici un baiat si asta i-am zis si lui.Ne-am intalnit de cateva ori pe strada iar acum mi-a aflat si nr de telefon.Mereu imi zice ca simte ceva pentru mine si multe alte chestii din astea doar ca el a umblat cu mai multe fete de aceea nu stiu daca sa il cred sau nu. Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Parerea mea este ca asa le agata pe toate si tu ai fi doar o alta "victima" care ajunge sa se indragosteasca de el si apoi sa fie iubita lui impreuna cu altele poate thinking iti convine?
ma tipu e un BAD GUY si se zice ca nimic nu poate schimba un asa baiat poate decat o fata pe care o iubestte mult dar asa ceva este foarte rar deci...stii tu lupul isi schimba blana dar naravul ba
daca nici asta nu-ti spune nimic atunci. un baiat nu se schimba pentru tine asa peste noapte deci poate ai ceva de invatat de la fetele din trecutul lui...
fundita?

| Stefania a răspuns:

Dupa cate am vazut toti si-au batut jocsad. Eu nu am a o fachappy. Eu zic ca sa il ignori sa nu-i raspunzi si sa ai grija de tine ma refer daca umblii singura pe strada seara. Daca este unu mai bogat normal ca avea multe femei pana acuma.Eu zic sa rupi legatura cu el o vreme, sa-l stergi din lista si sa nu-i dai ignor, daca ii dai ignor o sa te intrebe si o sa devina agresiv si o sa fie instare sa-ti faca orice.Si pentru un prost ca acesta nu are rost sa schimbi numarul de telefon! Asa ca ai grja de tinehappy. Si zii ca nu doresti de la dansul apsolut nimic si zii ca ai prieten/sot sau ceva degenu si zii ca daca nu te lasa in pace atuncia apelezi la politie sau la nist prieteni! Pesntru asta se afla politia si salvare si ambulanta ca sa te salveze in situatii in care nu te descurcihappy! Deci asta este deja culmea barbatii si baietii din ziua de azi sunt instare de oricestraight face. Ai grija de tine! Bafta!

| Africanwitch a răspuns:

Sa faci ce vrei. Pana la urma ce conteaza daca faci si tu parte din colectia lui? rolling on the floor

| Julienne a răspuns:

Pentru moment il ignori sub orice forma vreo saptamana, daca va insista inseamna ca ii pasa si ca are niste sentimente pentru tine.numai atunci vei putea iesi cu el.
Si ai grija, cunoaste-l la prima intalnire foarte bine, pune-i intrebari sa afli cu ce fel de baiat iesi, daca merge.mai iesiti, iar daca nu bye-bye baby! :*

| bog1 a răspuns:

Eu cred ca 1 sa il stergi din mess 2 sa iti iei alt nr de tel ai grija pe street

| cosmin deejays a răspuns:

Iubirea vine intotdeauna prin surprindere daca el te iubeste cu adevarat si el te iubeste pe tine atunci cunoastel mai bine dupa aceea gandeste-te ce ai de ales sa nu cumva sa regreti la sfarsit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si cunoastel mai bine