| silvia_6803 a întrebat:

De exemplu daca sunt pe stop si am un contact sexual si el isi da drumu in mine pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu. Dar ar trebui sa citesti despre igiena si contacte sexuale la menstruatie!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De exemplu contactul în timpul menstrei crește riscul infecțiilor.
Pentru toți și toate care nu cunosc și fac afirmații nefondate, o femeie nu poate avea și ovulație și menstră în același timp!
Nu este obligatoriu ca metodă contraceptivă, prezența iminentă de infecții ca să nu mai vorbim de mizeria care se face!
Pa, pa.

| Cătălina a răspuns:

Daca ai ciclul menstrual neregulat, da poti! Mai bine intereseaza`te despre igiena, nu e recomandat sa faci sex cand esti la menstruatie.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Da cu siguranta sad
fa un test de sarcina si convinge-te

| Ioana2518 a răspuns:

Nu stiu sigur daca ramai sau nu, dar stiu ca sansele sunt ceva mai micibig grin

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Da poti

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sansele sunt de 90% esti insarcinata cel mai bine ia niste anti-ceptionale

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Hfaaa tu de ce imi dai stupid daca spun ca esti negravida imi dai funda?> sugatoarea de P***la F*** p**** m**ti de ***** sa-mi bag**** in tine Si sa vezi ca esti gravida si sa vad care ma raporteaza:!

Alex

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sa dea domnu sa ramai gravida din 9 in 9 luni javro

| yuuki a răspuns:

Da