| Remmy a întrebat:

De la cati ani ai pute sa ai o relatie cat de cat serioasa? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Daca e vorba serios... pe la 15-16 ani in colo, atunci esti mai experimentat si mai matur/a.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la vreo 25 - 28 in sus.

| WhiteRose a răspuns:

Cred ca de la 14 poti

| spad3r a răspuns:

Eu zic ca de la 12 big grin

| MaeRi a răspuns:

Dupa parerea mea as zice ca de la 18 ani, depinde de fiecare acum.

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Pai...asta depinde de fiecare. Eu am 14 ani si o relatie destul de buna cu cineva de aproape un an happy. O prietyena de-a mea, Are 16 ani, si are o relatie de 2 anul jumate happy. Asta depinde de caracter >big grin

| Adee_5051 a răspuns:

Nu este o varsta anume! o relatie serioasa consta in multa dragoste si multa incredere in primul rand! partea a 2a e atunci cand il/o prezinti parintilor! asta e cel mai complicat! o relatie.serioasa trece de 4 5 luni! si cred ca varsta ar fi 14-15. funda?

| cornel a răspuns:

Depinde de situatie.cat de bine sunt crescuti amandoi.si ce fel de relatie vor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 20 in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai o relatie serioasa si de la 14 ani. daca esti cu capul pe umeri si sti ce vrei. evident trebuie sa intervina reciprocitatea din partea celuilalt partener.
Deci in concluzie nu exista o varsta anume pentru o relatie serioasa