Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2918562intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
23 Mai
SATI 268.932AFISARI
127.579VIZITE
108.474V. UNICI

De la cati ani ar trebui sa iti iese sperma?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 50 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 30 (din 48)
    > >|
  • a răspuns:
    La 12 ani incepe sa iti iasa si e de culoare alba transparenta
  • a răspuns:
    Pai...cred ca dupa 12-13 ani. Dar nu iese cand vrei tu, ci numa' cand ti'o freci.
  • a răspuns:
    In jurul 14-16

@ady. din creier laughing

Cred ca generatia asta e cam defecta laughing) sau poate o fi de la soare.
  • a răspuns:
    Sa-ti iasa de unde?
  • a răspuns:
    Vezi ca dupa varsta de 12 ani ai mici scurgeri din urechi, iar dupa aceea o sa iti curga pe unde curge. dar ai grija ca e nasol trebuie sa porti un fel de...cum poarta femeile ce sunt alea? AAA da tampoane, pana pe la 15 ani trebuie sa le porti pana se dezvolta organismul bine. laughing Succeslaughing Ai nevoie de un psihiatru nu psiholog, poate mai ai o sansa. Bafta.
  • a răspuns:
    Vezi ca iese pe buric, in general din cauza presiunii acumulate in interior. Incearca sa te masezi pe burta.

Inainte de asta loveste-te de 5 ori cu pumnul in cap si citeste commurile de aici.
  • a răspuns:
    rolling on the floor buna asta rolling on the floor ahhahahahahahha hahaha
  • a răspuns:
    Ma intreb de ce atatea jigniri si raspunsuri aiurea, nu stiti, nu vreti sai raspundeti nu o faceti deloc, ignoratil dar nul mai umiliti atat.nu e rusine sa intrebi ce nu sti ci sa nu intrebi si sa pretinzi ca ai sti totul. o sa ai erecti si vise umede (ejaculari nocturne)in functie de gradul de dezvoltare si excitare al organismului-corpului tau. daca ai intrebari poti sa imtrimiti mesaj privat si iti raspund.succes
  • a răspuns:
    Mai Alex, in primul rand invata gramatica limbii romane happy ca vad ca ai probleme...
    Referitor la intrebarea ta (mai mult de 12 ani nu ai...lasa sperma traiesteti copilaria, o sa ai timp sa te gandesti si la sperma ta laughing
  • a răspuns:
    Sa "iese" de la inchisoare sau de unde? rolling on the floor)) pai depinde ce sentinta a primit, cati ani i-a dat the judge laughing)))))
  • a răspuns:
    Din gura?laughinglaughinglaughingdepinde cat de "priceput"esti dupa cate vad eu mai ai de lucrat la limba romanalaughinglaughing
  • a răspuns:
    Pff "sa iti iese sperma"laughing)))
    Cand vrei tu. consulta un psihologtongue

• a răspuns:
    Copile se spune "De la cati ani ar trebui sa iti iese sperma?" si nu stiu eu? sau De la cati ani ar trebui sa iti iesa
    sperma? mi-e cu 2 zile inainte sa fac 12 ani dupa aproximativ 1 an ti-e alba laughing
  • a răspuns:
    laughing ai 10 ani nu?laughing de abia astepti si tu, dar lasahappy mai astepta pana la vreo 14 -15 ani cel putinlaughing
  • a răspuns:
    De la virsta de 15 ani
  • a răspuns:
    Unde sa iasa, din puscarie?
  • Raspuns anonim:
    Unde sa iasa?
  • Raspuns anonim:
    Si eu ma intrebam pe la cat cresc neuronii laughing
  • Raspuns anonim:
    12 sau 13 ani maxim eu am 12 si mi-a iesit sperma
  • Raspuns anonim:
    Depinde freaca cu mana intreaga nu cu doua degetelaughing si chiar daca simti un sentiment dai incontinu si o sa-ti iasa si de la 11 ani am 13 ani e la 11 mi-a curs
  • Raspuns anonim:
    De la cati ani incepi so freci bine
  • Raspuns anonim:
    12
  • Raspuns anonim:
    O sa iti iese sperma cand faci laba...laughing)))))))rolling on the floor)))))))))))omg fa ba si u laba si vezi in pl`a mea daca ai sperma sau nu ce *** stim noi cand iti iese tie sperma din pl`alaughing))))))))))0
  • Raspuns anonim:
    Cam la 12 13 ani
  • Raspuns anonim:
    De la 12
  • Raspuns anonim:
    De la diferite varste.Depide de oameni. Imi iese si am numai 8 ani! Fa-ti,, laba"! tongue
    Serios? ai doar 8 ani si iti iese sperma?
    a răspuns (pentru anonim_4396):
    In general am 13 ani si nu mi-a curs
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • Raspuns anonim:
    12
  • Raspuns anonim:
    4
  • Raspuns anonim:
    Mie la 6 ai jumate hahaha
  • Raspuns anonim:
    12-13
  • |< <