| Florian000 a întrebat:

De la cati ani credeti ca ar trebui sa va masturbati? Ma intreb ce va taie capu.

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Majoritatea incep sa o faca atunci cand dau de filmele pentru adulti sau jocurile pentru adulti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o varsta standard care sa stabileasca varsta optima sau "legala" de la careeste indicata inceperea acestei activitati. Deci indiferent de varsta ta te poti apuca sa te autostimulezi pentru a savura placerea si a deveni fericit.

| BeckhamRZM a răspuns:

8 ani. :3

| SpeșălGirl a răspuns:

Niciuna.

| Sofia33 a răspuns:

In principiu ar trebui sa te masturbezi atunci cand simti nevoia, dar bineinteles nu inainte de a fii suficient de matur incat sa constientizezi ceea ce faci.