| gabyyycena a întrebat:

De mult imi tot caut si eu o prietena din codlea sau brasov si acum de vreo 2-3 luni tot vb cu o fata (am id ei de la o alta fata) si acum nu stiu ce sa fac e e plecata la bunici si i-am spus cand se intoarce sa ne intalnim iar acum ma gandesc ce o sa faq cu ea atunci cand vine cum o sa ma comport... puteti sa imi dati niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| vrajitoarea_1628 a răspuns:

Nu te purta nici mai rau decat te porti de obicei, dar nici mai bine... Cu alte cuvinte, fii natural... Fetelor le plac baietii siguri pe ei... In nici un caz nu trebuie sa crezi ca te duci la interogatoriu...
Fii amuzant, dar nu un pacalici, fii in egala masura natural, amuzant, serios si tandru... Fireste nici o mie de sfaturi nu pot substitui spontaneitatea... Care daca este prezenta, e de aur...
Succes

1 răspuns:
| tremuriciiuliana a răspuns:

Comporta-te asa cum simti si cum esti tu fi sincer si nu fi fals