| sEnOkHs a întrebat:

De o saptamana ma masturbez in fiecare zi (doar o data pe zi). Este ceva rau sau ceva normal?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E ceva normal dar nu e bine, pe viitor o sa iti para rau...o partida de sex nu o sa dureze mai mult de 5-10 minute.

| valentingb a răspuns:

Ai o încărcare hormonală crescută în perioada asta. Poate îți place de o fată? Masturbarea nu e rea câtă vreme reușești să o controlezi. Chiar ai nevoie în fiecare zi? Dacă nu poți sta de nerăbdare, da. Dar cel mai important e să o faci să dureze cât mai mult, ca să nu stabilești un tipar și astfel să performezi slab față de soție cândva. 3 minute nu ajung. Măcar 20. În plus, ai grijă la ce anume folosești ca sursă de excitare. Cea mai bună e imaginația, ești tu cu fata aceea, nu un tip de 6 ori mai dotat decât tine.

| grab a răspuns:

Ia-o mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic anormal si nu are efecte secundare adverse dovedite inca.

O zi placuta happy

| SerenaSmiley a răspuns:

Nu e nici p problema

| Ginandros a răspuns:

Frecventa masturbarilor depinde de persoana si de starea de moment a acesteia. Probabil ca treci printr-o perioada tensionata si atunci gasesti un debuseu in masturbare.

| jane24 a răspuns:

Cauta-ti o prietena