| PervBrunette a întrebat:

De unde sa stiu daca ma place?! Nu arata semne prea clare.
Help!

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Nasol atunci, ce te face daca nu te place? Mori? O sa ramai virgina pentru tot restul vietii? Iti vei pierde sufletul pereche? Daca tot il placi de ce nu ii dai tu semne? Ce conteaza daca te place sau nu, conteaza daca il placi tu pe el sau nu si daca da atunci fa ceva si lupta pentru ce vrei, nu astepta de pomana ca asa se duce ocazia.

| RAY a răspuns:

Ea vezi vrea sa faca sex cu tine?

| neutrino a răspuns:

Poti sti din gura lumii, daca ai incredere in asa ceva.

| SkyPilot a răspuns:

Pune pe cineva sa il intrebe ca o provocare.
Te priveste pe furis, te priveste in ochi, iti zambeste, incearca sa stea mai mult pe langa tine, te tachineaza, daca spune ceva intr-un grup se uita in primul rand la tine.

| Țoglă a răspuns:

Abordează-l.Mulți băieți își evită "dragostea" din cauza emoțiilor.

| BeckhamRZM a răspuns:

Îți dă semne, te bagă în seamă, te soarbe din ochi. sunt multe! Practic, tu ce înțelegi prin ' nu arată semne prea clare '?