| princess_4780 a întrebat:

De unde stii daca un baiat vrea o relatie de la tine? Sau vrea sa ii fii iubita? De exemplu prin ceva gesturi?

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Va gasi intotdeuna pretexte sa te abordeze, sa stea de vorba cu tine, sa afle cat mai multe despre tine. Va fi ori foarte gentlemen cu tine, adresandu-ti vorbe frumoase si complimente care sa te flateze, sau te neglijeaza total( sunt unii baieti care le place de o fata dar in fata ei se fastaceste); va incerca sa afle ce faci in timpul liber si de ce nu sa iti ceara un id-mess.Eu iti doresc succes si sa iti fie bine.

| Metaloco a răspuns:

Daca vezi ca se comporta ciudat de frumos cu tine, daca ii ceri ajutorul si te ajuta(cu toate ca el nu prea ajuta pe nimeni) te suna iti da mesaje mai prietenesti daca vb el despre dragoste...chestii de genu

| LianaAna a răspuns:

Va bate apropouri si va atinge subiecte mai "hot"

| alexro93 a răspuns:

Daca un baiat se va baga in seama cu tine, va gasi mereu un subiect de discutie, poate chiar si unele vb frumoasewinkingdeci daca ai pe cineva care ti se pare k te place.succes!

| Diez a răspuns:

Din mimica si gesturi nu iti poti da seama pentru ca un baiat datorita constructiei lui genetice, din 5 minute 3 se gandeste numai la sex.Deci mult noroc cu aflarea adevarului.