| ninacool a întrebat:

Dece ma tot ciufuleste un baiat?

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Te tachineaza, de obicei baietii fac asta cu persoanele mai dragi sau chiar de fetei de care ii place big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii place parul tau.

| HDeNiSaR a răspuns:

Vrea sa vada daca nu ai purici!

| AnaMica01 a răspuns:

Ori pentru ca vrea sa iti atraga arentia, ori din lipsa de ocupatie

| BlackSky23 a răspuns:

Poate te crede simpatica laughing) nu iti fa iluzii ca te place, poate o sa iti placa de el si o sa fi dezamagida cand vei afla poate ca nu te place. Eu zic ca te considera simpatica. Daca crezi ca te place, asteapta sa iti dea semne sigure. happy sper ca am fost de ajutor.