| DjSteelSex a întrebat:

Dece mi se scoală când ton o fata în brate, dacă ma gândesc la prostii automat se întărește. Ce sa fac sa nu se scoale?

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Totul pleaca de la creier... Timpul le rezolva!

| DyNo a răspuns:

Cu timpul o sa inveti sa te controlezi mai bine.

| RAY a răspuns:

Pentru ca e ceva normal, e ceva involntar asta e ca cad ti sete sau foame, sunt lucruri involuntare nu ai ce face, nu trebuie sasi fie rusine ca esti barbat e jalnic asa ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Ideea este simpla, sa nu te mai gandesti la prostii si nu mai ai erectii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este un act reflex, produs involuntar si nu te poti opune orice ai face. Probabil ca singura solutie "viabila" ar reprezenta-o extirparea....creierului. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Fenomenul care ti se intampla este normal pentru orice baiat care tine in brate o fata sau se gandeste la ceva care produca fenomenul de care vorbesti tu.

| antoniaidk a răspuns:

Ti-o imaginezi pe mama ta dezbracata si neepilata happy

| Th3DJBiscuit a răspuns:

Ori te castrezi, ori te uiti la un film porno gay