| fataanonim2888 a întrebat:

Dece nu-mi gasesc jumatatea? De ce nu am noroc in dragoste?

Ma puteti ajuta sa aflu raspunsul?

15 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai e greu sa iti raspund cand nu dai mai multe detalii big grin

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Chill out frate, va veni vremea cand vei avea o gagica si iti vei dori sa scapi cat mai repede de eawinking nemultumitului i se ia cadoul, fa bine si distreaza-te din floare in floare asa e tineretea

| alexandrey a răspuns:

Posibil ti-a fost menit sa fii singur/a tot ce e posibil happy

| Darrina a răspuns:

Esti prea retrasa sau prea urata laughing)

| ksuper31 a răspuns:

Cum i-as putea spune eu unei fete de 16 ani despre iubire si impartirea vietii cu alt om? Pentru ca asta inseamna "jumatatea".

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te impacienta, fiecare om isi are harazit un/o patrtener/a trebuie doar sa aiba rabdare.Fortarea nu-si are rostul deoarece daca cel ales nu iti este cel sortit, sfarsitul este invariabil si inevitabil acelasi. Sper sa intelegi, si in final sa alegi

| neutrino a răspuns:

Norocul mai este si dupa cum ni-l facem fiecare.

| T0T a răspuns:

De unde sa stim noi cauzele? Nu stim nimic despre tine.

| LoveSleep a răspuns:

La 16 ani vrei să-ți găsești "jumătatea"?
Mai caută.

| Lawliet14 a răspuns:

Fa schimb de ID-uri cu persoanele singure de aici. happy Si poate ti se rezolva!

| Lawliet14 a răspuns:

Postare dubla

| corhaz a răspuns:

Pentru ca mereu te uiti dupa cei care au ambalaj perfect si desigur aia pe langa tine vor avea inca cateva e rau apoi te plangi ca de ce nu gasesti jumatatea.o vei gasi cand vei privii mai bine in jur

| Anonim340 a răspuns:

Toate persoanele isi găsesc perechea, dar mai nou ele nu o observ! Treci pe la mine sa vezi întrebările si ai sa vezi ce înseamnă astawinking

| Pain03 a răspuns:

M-ai gasit iubire

| Juravle_Mario_1991 a răspuns:

Poate ca nu te place cine stie.
Funda?