| zzi988 a întrebat:

Deci AJUTORR! E un baita x si imi place mult de el de la ziua unei colega can sa comportata ca oricand ...Cred ca si el ma place din moment ce m-a tinut de mana si mi-a zis sa-l pup(ne jucam pitulusu si eram sa ma pun si am zis ca daca cine vrea sa se pune pentru mine si x a zis ca se pune el daca il pup nu am facut pentru ca era si varul meu la petrecere), la petrece era si fata y cu care i-am facut eu "lipeala"(nu imi place cuvantul asta ) acum cateva zile pentru ca atunci nu imi placea de el cu fata y nu ma inteleg foarte bine da ma rog. x este destul de pervers da spuneti voi care biaiat de gasca nu e ca el? Deci fat y e disperata dupa el da la el nii nu pare ca este o reletie si mai mult parea la mine laughing). ajutati-ma va rog vreau s astea cu mine aaa si am uitat ei ia- adus si un trandafir asta -i toata diferentahappy. Da eu acuam vrau sa sta neaparat u il il plac cum nu la-am mai palacut happysa as vrea totusi mai multe sfaturi. Cel mai bun si sugestiv raspuns primeste premiu vot + funda si toti ceilelti vot va rogg

Răspuns Câştigător
| rainboww a răspuns:

Aasaa andreea... ba in 1 rand ea stie gramatica, se grabea 2. daca nu aveti ce sa faceti duceti-va maica si cumparati-va o funie si gasiti o lustra... daca nu gasiti, intoarceti-va si da-ti raspunsuri adecvate. ce oameni omg.

4 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

1 invata limba romana 2 in gluma, in serios vorbeste cu el cand e bine dispus

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

"Da eu acuam vrau sa sta neaparat u il il plac cum nu la-am mai palacut".i-a zi-mi tu ai inteles ceva?! auzi. jucam "pitulusu"rolling on the floor)

| Bujîe a răspuns:

Ai învăţat şi tu tot alfabetul şi te lauzi pe TPU cu x şi y.

| zzi988 explică:

Daca lasati comentari din astea si ma ivatati pe mine grametica primiti un ''stupid''