| ImTweety a întrebat:

Deci, am 15 ani si as vrea sa stiu care este marimea potrivita penisului la varsta mea? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La aceasta varsta marimea considerata normala este cuprinsa intre 11-13 cm.Astfel dimensiunea finala s-ar incadra in limitele considerate"normale" ale penisului barbatilor adulti romani care este considerata a fi de aproxximativ 14-15 cm, cu toate ca intr-o statistica internationala media penisului barbatilor adulti romanii este doar de 12, 73 cm.

4 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Este gresit sa zici o anumita lungime! din cauza ca la fiecare este diferit! este pe baza ereditara!

| mihai69 a răspuns:

Potrivită pentru ce? Ca să te joci cu el, ca să te pătrundă? Fii mai clar/ă!

| Andrei234141 a răspuns:

Intre 11 si 14 thinking Daca e sub e nasol, daca e peste ai noroc ^^ un 12 13 e ok la varsta ta

| Zobeck a răspuns:

Vreo 14-15 cm. Funda?