| laviniabeluska11 a întrebat:

Deci am examinat cu atentie profilul de Facebook al băiatului pe care il plac.Nu prea am eu asa intuiţie asa ca vreau sa văd ce păreri va face în funcţie de ce vă spun eu:
1)Arată bine
2)Are multe like-uri.
3)Are comentarii de la multe fete, dar carora nu le răspunde.
4)Are aceleasi fotografii de 100 de ori
5)Cand posteaza ceva prin care vrea sa arate ca e mare si tare, toti amicii il iau peste picior in comentarii
6)Distribuie multe melodii.(manele inclusiv)
7)E fotogenic şi zice la un moment dat într-un comm ca el nu e dur.
8)Are multe check-in-uri puse de alţii prin cluburi.

P.S.:Am auzit ca e foarte deştept la scoala.:**
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ella192 a răspuns:

Dupa check-in-uri, melodii sau like-uri, cred ca e tipul popular, care nu prea are timp de relatii si care se gindeste doar la el. Faptul ca are o fotografie de 100 de ori insemna ca ori nu are alte fotografii, ori incerca sa atraga atentia.
Ai grija cu asa tip de baiat, pentru ca nu pare a fi serios.

23 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Da, este modelul clasic de jmeker cu sapca de jmeker si haine de jmeker.E jmeker.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Si destept si manelist? fain mancatash. Nu-l pierde, daca sharuia rock era naspa, nu?

| methodmen a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Mai rar asemenea calitati (si destept si manelist)big grin

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Tu, ai vorbit cu el?

E mai simplu sa iti creezi o parere in privinta sa, daca interactionezi cu el.
Intra in vorba cu el, pana la urma faci ce vrei si ce simti, nu ce te sfatuiesc niste straini pe net.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu am likeuri, nu am checkinuri in cluburi, poate sunt cateva la sala, lumea nu ma cunoaste, nu sunt fotogenic, si cu toate astea femeile au fantezii cu mine

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata bine/e fotogenic: chiar e asa de important pentru tine? Asta ii aduce si like-uri/comentarii de la fete. Sunt foarte multe pentru care aspectul e totul.
Nu stiu sa interpretez aceleasi foto puse de 100 ori.
Cei care posteaza ca sa arate ca sunt mari si tari au in realitate o problema. Cine se simte mare si tare nu are nevoie sa o demonstreze. Daca e luat peste picior, si-a cam facut reputatie de prost printre colegi. "Destept la scoala" nu inseamna nimic. A facut ceva in afara scolii, gen concursuri scolare castigate?
Eu am o problema cu cei care au profile bine dezvoltate pe fb. astfel de persoane nu sunt multumite de ceea ce sunt si vor sa arate altora ca sunt mai mult decat sunt de fapt. Mai mult, aceste persoane au o viataa reala prapadita asa ca isi compun una virtuala. Sunt si exceptii: artistii de toate felurile, politicienii si in general cei a caror activitate se bazeaza pe relatii cu altii.
Ai pus de mai multe ori intrebari despre el si de regula raspunsurile nu au fost favorabile. Nu te prea inteleg. daca vrei cu orice chip sa fii cu el, de ce ne mai intrebi? E viata ta! Nu ai nevoie de noi sa iti validam alegerea.

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

E minunat ceea ce tu incerci sa transmiti, dar ma tem ca o faci doar pentru palmares. Domnisoara va intelege ca te pui in calea fericirii ei suprem, care inseamna sa aiba un manelar cu facebook de facebook, care-i popular pe strada lui si care probabil va lua sau nu va lua bacul cu 6 [oricum taticul daca-i bastan ii ia ferrari, ce... strada lui] happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ywar):

Ai dreptate, este cel putin a treia oara cand intreaba de baiatul asta. De acum nu-I mai raspund. Palmaresul si fundele nu ma intereseaza.

| zăGhost a răspuns (pentru anonim_4396):

Arata bine/e fotogenic: chiar e asa de important pentru tine?

Evident că e important pentru ea ca pentru orice fată, ca băiatul să fie pe gustul ei. Dacă tipul nu te atrage fizic, nu îţi face plăcere nici să te ţii de mână.

| anonim_4396 a răspuns (pentru zăGhost):

Nu chiar pentru orice fata e important. Cunosc foarte multe care au taiat din pretentiile la aspect in favoarea altor calitati precum "de incredere", "pe picioarele lui", "realist", "inteligent".

| zăGhost a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă înţelegi. E demn de admirat să cauţi astfel de calităţi, dar eu nu spun că EL trebuie să fie frumos în ochii tuturora, dar dacă fata îl găseşte respingător şi fad... dacă nu e atracţia existentă între ei, tot degeaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru zăGhost):

Da, ai dreptate. Am trecut superficial peste raspunsul tau.

| zăGhost a răspuns (pentru anonim_4396):

No problem.

| methodmen a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai punctat bine si eu i-ti dau dreptate cel putin cand spui"Cine se simte mare si tare nu are nevoie sa o demonstreze"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce inca nu stii sa citesti, este faptul ca reputatia si imaginea virtuala este una, in realitate este cu totul alta.

Prietenul tau, poate ca se da mare pe facebook, in realitate insa plateste diferenta!

| NameHarris a răspuns:

Bai pune acia linkul de la Facebookul lui sa vedem si noi pentru cine tot violezi tu sectiunea Dragoste&Sex cu intrebarile tale despre acel baiatlaughing

| NameHarris a răspuns:

Un link de la facebookul lui sa vedem pentru cine violezi tu seciunea dragoste si sex? cu intrebarile tale despre el?

Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns:

Ce a ajuns facebook.ul asta doamne.
Si daca nu are likeuri inseamna ca e urat?

| methodmen a răspuns:

Eu l-as taia de pe lista in locul tau inca de la nr 7(genul muzical mi se pare de prost gust)

| Endou1 a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca fetele din ziua de azi, au ajuns sa clasifice baietii dupa nr de like-uri la poze si dupa nr de check-in-uri.Este foarte urat ceea ce fac unele fete.