| Yuuko a întrebat:

Deci am iesit cu un baiat care zicea ca ma iubeste mult de tot, chiar enorm ca i-am schimbat viata bla bla bla, vrajeala. Cand ieseam la asa zisele intalniri nici nu ma baga in seama poate doar de 2 3 ori cand isi aducea aminte in rest statea numai cu prieteni. Mereu cand ieseam cu el nu avea bani si plateam eu toate intalnirile si pe deasupra ma ruga sa il imprumut cu bani ( dar nu va ganditi ca mi dadea inapoi ). L-am imprumutat o data, de doua ori, de trei ori si ma saturasem, si mereu cand avea ocazia imi cerea bani. Atunci cand ii ziceam ca nu pot sa-i dau bani zicea ca nu il mai iubesc ca nu mai tin la el zicea ceva in genu: Bine, acum imi dau seama cat de mult tii tu la mine. Si daca tot zicea ca sunt cea mai cea putea sa imi cumpere macar o floare de sfantul valentin sau de ziua femeii dar el astepta ca eu sa ii dau cadouri, asa ca i-am zis ca vreau sa ne despartim, sa ma lase in pace ca m-am saturat. Dupa ce i-am dat papucii s-a rugat de mine 4 zile la rand sa ii mai dau o sansa, ca nu intelege cu ce a gresit, ca se ne mai acordam o sansa si i-am zis ca nu e nu si gata. Deci: el chiar a profitat de mine, nu?

13 răspunsuri:
| Zizzou a răspuns:

Da, exact cum zic toti. Eventual sa va intalniti sai ii poti da o palma daca nu ai avut ocazia

| Azµre a răspuns:

A profitat de naivitatea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow ce ciudat...si ce materialistlaughing oricum eu dupa o astfel de intamplare m-ar lua rasul. oricum n-are pic de bun simt!

| Urpaniel a răspuns:

Dacă a spus că nu ştie cu ce a greşit e clar.

| chazz a răspuns:

A profitat, constient!
Numai bine!

| WildDream a răspuns:

A profitat ca un nesimtit. Da-l in colo, ala nu e barbat e un ratat...

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Cu siguranta a profitat de tine si probabil inca mai are nevoie de puterea ta financiara. nu intelege cu ce a gresit? pai avand in vedere ceea ce spui tu, clar a gresit, iar daca nu isi da seama, e un idiot. dar mie mi se pare ca doar face pe idiotul.

| rikkimady16 a răspuns:

Da si cred ca sti asta fara sa ne mai intrebi pe noi. ti-e doar teama sa recunosti, dar intr-adevar baiatul stie cum sa sensibilizeze si cum sa intre pe sub pielea omului, iar tu ai cazut in plasa lui. important este ca ai incheiat relatia inainte de a fi prea tarziu. Bravo!:* ai grija pe viitor!happy

| addelyna2014 a răspuns:

Clar, profita de tine...adica si tu ai gresit pentru ca i-ai dat bani mereu, chiar daca stiai ca nu ti va mai da inapoi.nu te merita.

| AlleAlex a răspuns:

Da a profitat de tine

| Aditsaxoxo9 a răspuns:

Deci el chiar a profitat de tine!winking

| gegi a răspuns:

Clar!

| gegi a răspuns:

Da normal! bine ai facut tongue