| Goangă a întrebat:

Deci am o nelamurire care ma bate de mult timp laughing

Deci primadata cand faci sex (ca baiat) ce ti se va intampla la penis? adica va fi o durere? si am auzit ca ti se va rupe ata ...va fi dureros sau o mica usturime...si sa zicem ca se rupe dintr-o parte cum faci ca ea v sta spanzurata.va rog sa raspundeti serios

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Pai se pot intampla 2 lucruri:
1. Nimic
2. Da ti se rupe ata si cu timpul dispare, nu iti atarnahee hee. E putin sau putin mai mult dureros, dar asta e. Si femeile au chinuri mai mari ca noi

5 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Ce sa ti se intample ma frate? Ti se rupe pur si simplu ata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit si incearca:d nu doare fa-o cu incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ti se rupe ata iei sacurea si o pui pe tocator. si se rezolva rolling on the floor

| iulyy79 a răspuns:

Ha ha nu e nimic dureros, incearca sa nu te gandesti la acest lucru nu se va intampla nimic si aceea ata nu este o ata.Acel lucru este cand daca nu ti s-a intamplat i-ti va iesi tot capu la ivealabig grin mai exact toata piele dupa dansul se va duce inapoi si i-ti va iesi la lumina toata minunatia ta de cap. mai exact se va b-e-l-i de totasta inseamna rupere de ata. Sper ca ai inteles.

| CH3ARTA a răspuns:

TE doar in draci mai bine stai la labutzahee hee treaba ta faci cum vrei