| Mystak3 a întrebat:

Deci, am o prietena de aproape 3 saptamani. Suntem doar la inceput. Eu 17 ani jumatate ea 14 ani jumatate. Vreau sa va intreb, si sa-mi dati ceva sfaturi ce cadouri as putea sa ii cumpar eu ei? Vreo mica atentie. Voi cum ati procedat la inceput? Sau sa-mi spuneti si voi fetelor ce ati primit si dupa cat timp. Vreau sa va mai intreb despre declarii de dragoste? Adica ce sa ii spun eu acum. Niste versuri dintr-o melodie sau ceva orice. Dar nu dinalea cum sunt pe net. Va rog spuneti-mi happy Si ce ar trebuie sa am o relatie lunga? Sa fiu afectuos, mai indiferent la inceput(pentru ca asa o simt si eu pe ea, adica pe messenger mai mult). Ce ar trebui sa fac? SFATURI va rog. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ai putea sa-i duci un trandafir sau chestii de gen happy. Fetelor le plac genul asta de baieti, cat despre indiferentsa.esti sigur ca vrei sa ai o relatie cu o fata indiferenta? Mie nu prea imi vine sa te cred, dar e strict problema ta. Poate ca nu ar strica sa fii si tu putin mai indiferent, ca dupa cate vad te agitsi cam tare.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Si eu sunt fata si pot sa-ti spun ca fetelor le place romantismul. Cand va intalniti ii poti da un trandafir(cea mai romantica floare) sa o tii de mana cand va plimbati sa o saruti(in general cu sarutul fetele sunt mai timide la inceput si asteapte ca baiatul sa faca primul pas). Fetele urasc foarte mult la baieti ca sunt insensibili si nu fac ei primul pas. Ea probabil asteapta sa o saruti asa ca la urmatoarea intalnire adui o floare iar la sfarsit sarut-o.
P. S nu intreba inainte noi credem ca asta strica tot momentul si ca pareti niste pampalai cand faceti asta.SUCCES!

| cataaa a răspuns:

Eu am primit o bratara din argint pe care n. o voi da jos de la mana prea usor. a fost asa dragut momentul ♥