| ForeverAnonim a întrebat:

Deci am o problema, sunt baiat si nu prea mai am chef de sex, si cand vreau totusi sa fac dragoste cu ea nu mi se mai scoala cum trebuie (inainte sa apara problema asta ajunsesem so facem de 2 sau de 3 ori pe zi, si in fiecare zi ) oare am o problema incat sa merg la doctor sau e nevoie de pauza?

5 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

E normal, se intampla prea des.

| neutrino a răspuns:

Esti saturat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la doctor. Poate sa fie ceva mai serios decat ca nu mai functioneaza ciocanul asa cum trebuie.

| NameHarris a răspuns:

laughing Incearca cu alta fata si vei vedea ce chef nebun aiwinking

| Sephyroth a răspuns:

Viagra tata, baga viagra!