| Nikoooooooo a întrebat:

Deci buna...Deci eu sunt cu un baiat pe care il iubesc enorm, noiavem un prieten comun, care el ma place si azi pe mess mi-a tot spus ca el ma iubeste sh etc... uitati un mesaj de la el:Cand tu ai aparut in viata mea totul s-a schimbat. Pana atunci nu stiam ce inseamna cu adevarat cuvantul "te iubesc". Tu m-ai invatat sa iubesc, mi-ai aratat ce inseamna iubirea si mi-ai incalzit sufletul cu dragostea ta. Iti multumesc pentru asta si te iubesc din tot sufletul. Acum mi-am dat seama ca nu vreau sa mai pierd vreun minut fara tine, am sa-ti fiu alaturi mereu! Te iubesc enorm de mult, esti totul pentru mine, esti viata mea! Ce sa fac? Mie nu imi place de el sh i-am explicat ff frumos fara sa il ranesc

Răspuns Câştigător
| Lov? a răspuns:

Pai in primul rand ar tr sa ii sp ca dragostea pe care el o poarta pentru tine nu poate intervenii intr-o prietenie si mai ales in relatia ta su iubitul tau, sp ca nu meriti sa planga dupa yine si ca ar tr sa se obisnuiasa cu gandul ca sunteti doar prieteni si nimic mai multwinking acum daca el intelege bine daca nu e traba lui si in plus daca u il iub pe tipul cu care esti acum nu merita sa il parasesti in acest mod succes si te pup... fundabatting eyelasheshee hee:*:X

2 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca esti cu x (cum il cheama pe prietenul tau) si sa ii spui ca il iubesti pe x foarte mult si ca nu vrei sa te desparti de el.

| euI a răspuns:

Ceea ce ti-a spus elpoate fiun test din partea pretenului tautuii poti spune lui ca sa stie despre ce este vorba nu ca atunci cand va afla sa va certaati si sa va despartiti doamne fereste apoi veti hotara impreuna ce si cum