| MaleficaFaraNume a întrebat:

Deci buna TPU... am o situatie complicata... am iubit un baiat (care s-a ales a fi idiot) deci avea cica o iubire frumoasa, adevarata. pina cind intr-o seara nu m-a rugat sa-i trimit niste poze mai provocatoare (sexy, un pic mai dezbracata, doar in lenjerie) il iubeam atit de mult asa ca i-am trimis(stiu ca nu trebuia) acum el a doua zi mi-a spus ca ne despartim m-a durut foarte mult, peste citeva zile ajung la urechile mele vorbe si dovezi ca el a aratat pozele mele provocatoare unui prieten de al sau si acum vreau sa ma razbun pentru asa ce mi-a facut el stiu ca roata se intoarce si razbunarea e arma prostilor dar il urasc deja, vreau sa-l vad suferind, cel mai malefic plan sau razbunare primeste funda
P.S. fetelor nu faceti greseala mea.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Problema e că 1. pozele sunt doar în lenjerie, deci nu pot fi considerate pornografice; 2. fata trebuie să fie minoră ca fapta să constituie infracțiune (și nu ne-a spus aici vârsta) și 3. chiar de ar fi așa, ea ar pica prima pe bec pentru că EA le-a făcut și tot EA le-a distribuit prima dată. Că pe urmă a făcut și idiotu' ăla la fel, e deja altă poveste.
On-topic, @MaleficaFaraNume - cel mai bine e să-l ignori. Dar un IGNORE din ăla rău, ca și cum ar fi invizibil, pricepi? Dacă vorbește cu tine poartă-te de parcă ai fi singură, dacă cineva îl pomenește într-o conversație cu tine, spune-i că n-ai auzit în viața ta că ar exista vreun dobitoc cu acel nume pe fața Pământului, chestii d-astea.

15 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Iti bagi *** si treci peste...cel mai bun si avantajos plan

| LoveSleep a răspuns:

Ce răzbunare vrei?
Tu ce credeai că se va întâmpla?
Cică dragostea te face orb, nu prost.
Gândește și tu puțin înainte să faci ceva.
Lui n-ai ce să-i faci acum.
Eventual dă-i foc la casă.

| Dragosh007 a răspuns (pentru LoveSleep):

Aia cu foc la casa e cea mai buna solutie!

| SkyPilot a răspuns:

Cea mai buna razbunare este sa il ignori. Indiferenta doare cel mai tare. Nu il mai lua in seama, asa va suferi cel mai mult.
In plus, daca ii faci ceva, poate sa arate pozele tale peste tot.

| MaleficaFaraNume explică (pentru SkyPilot):

Ignoranta nu il atinge
am observat ca nu-i pasa am incercat sa arat mai vine sa ma imbrac mai mult in fuste(asta iubste el) am incercat sa-i arat ce a pierudt dar degeaba, ura e atit de mare incit vreau sa-l vad suferind asa cum am suferit eu (sunt santajata de prietenul sau cu acele poze i-am spus dar nu m-a crezut)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MaleficaFaraNume):

Detinerea si distribuirea de materiale pornografice este pedepsita prin lege.L-ai putea ameninta cu denuntarea la politie.

| SkyPilot a răspuns (pentru MaleficaFaraNume):

Tu stii mai bine. Poti sa zvonesti ca I-ai trimis pozele pentru ca ti- spus ca nu li se mai scoala nici lui si nici prietenului de la prea multa masturbare happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si in ce legislatie se incadreaza pozele in lenjerie, la pornografie? Ai facut tu vreuna despre care nu stim?

| MaleficaFaraNume explică (pentru mihai69):

Eu am 15 ani el tot 15

| mihai69 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Problema e că 1. pozele sunt doar în lenjerie, deci nu pot fi considerate pornografice; 2. fata trebuie să fie minoră ca fapta să constituie infracțiune (și nu ne-a spus aici vârsta) și 3. chiar de ar fi așa, ea ar pica prima pe bec pentru că EA le-a făcut și tot EA le-a distribuit prima dată. Că pe urmă a făcut și idiotu' ăla la fel, e deja altă poveste.
On-topic, @MaleficaFaraNume - cel mai bine e să-l ignori. Dar un IGNORE din ăla rău, ca și cum ar fi invizibil, pricepi? Dacă vorbește cu tine poartă-te de parcă ai fi singură, dacă cineva îl pomenește într-o conversație cu tine, spune-i că n-ai auzit în viața ta că ar exista vreun dobitoc cu acel nume pe fața Pământului, chestii d-astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozele, le mai ai?

| MaleficaFaraNume explică (pentru anonim_4396):

Eu nu le mai am le stergeam. dar el le are

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaleficaFaraNume):

Pacat.

| Carla01 a răspuns:

Ce aş face eu în locul tău? laughing păi propune-i unei prietene să se dea la el sau să vorbească pe facebook şi la un moment dat să-i ceară poze dezbrăcat sau în cine ştie ce ipostaze, în speranţa că decât presupusa ta prietenă la va vedea, apoi prietena ta ţi le va arăta şi le vei trimite la toată şcoală să "moară" de ruşine rolling on the floor))
P.s.:Ar trebui să-ţi ceară scuze în genunchi laughing)

| MankoBreaker a răspuns:

Dacă ai avea ceva cunoștințe în photoshop sau alt program de editare foto, ai putea să îi pui fața lui într-o poză indecentă și să o arați altora. deși trebuie să fi atentă cu detaliile.
Altceva ar mai fi să spui că pozele alea nu sunt cu tine, și să încerci să găsești diverse "motive" false cum că nu ar fi pozele tale. (nu știu, cum ar fi să spui: "eu nu am haine de genul ăla" sau "nu port așa lenjerie", sau să bați apropouri că pozele sunt motificate)

| Rusu_Bogdan_1998_a1Oq a răspuns:

Obiectiv vorbind, nu prea ai ce sa ii faci.