| sarchii4 a întrebat:

Deci ce cadou sa-i fac ca ziua lui e pe 2 ianuarie si nu stiu ce as putea sa-i iau.Si ceva asa mai de inceput de relatie:*

Răspuns Câştigător
| Iriinucca a răspuns:

Pai,daca e inceput de relatie nu trebuie sa fi prea exagerata nu? Uite de exemplu, prietenul meu mi-a luat de ziua mea un ursulet si o poza cu noi pusa intr-o rama super tare.Si tot asa, eram la inceput de relatie.Pe parcurs o sa stii mai bine ce sa ii iei pentru ca o sa-l descoperi mai mult pe zi ce trece!:*

1 răspuns:
| koshmarul a răspuns:

Hihihi, zia mea tot e pe 2 ianuarie, mie miar place o bratziara la mana, dar cel mai tare miar place o noapte impreuna, dragoste, lumnari, in fine romantic, dar asta depinde ce fel de persoana este el, dar da vrei ma vb pe mess. p_pekea@yahoo.it, si nu uita sa-mi dai funda