| cristeaalexandra a întrebat:

Deci chiar numai stiu ce sa cred si ce sa mai inteleg...am iesit azi pe afara si fostul meu prieten era si el.Am ramas putin sa stau de vorba cu el.In timp ce vorbeam cu el venea si ma tinea in brate si apoi zambea.Si astazi era si ziua lui si i-am spus la multi ani si pe urma el imi spune"nu ma pupi si pe mine?" si eu i-am pentru ce si apoi el spune"de ziua mea"si pe urma zambea la mine.
El tot spune ca numai simte nimic pentru mine dar tot face aceste gesturi.Cam mereu imi face aceste gesturi sa ma tina in brate,sa ma ia de mana, sa imi vorbeasca frumos.
De ce credeti ca mai face aceste gesturi cu mine daca tot spune ca numai simte nimic pentru mine?
De ce oare credeti ca a vrut sa il pup daca este ziua lui? el nu prea mi-a mai spus asta de cand numai suntem impreuna.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer cred ca inca ii placi si e posibil sa te mai iubeasca dar din cauza mandriei nu recunoaste

| Betty18 a răspuns:

Nu vrea nimic de la tine stai linistita, doar isi bate joc de tine. Se impaca cu tine daca vroia ceva serios.

succes

| eu4you a răspuns:

Banuiesc ca,ori te place,ori te testeaza sa vada daca mai tii la el sau nu. Sau, poate ca a incercat sa cucereasca o fata si nu i-a mers, asa ca reincearca sa aiba o relatie cu tine, si aici din nou intervin doua variante:a realizat ca esti mult mai specaiala decat orice alta fata, sau incearca sa uite de fata aia.In concluzie, ori te place, ori isi bate joc de tine. Eu as zice sa vezi de ce fata e mai apropiat in afara de tine. Daca nu e de niciuna, cred ca te place.Sau nu...laughing mereu vor exista aceste doua variante care te vor omori.Asta e! Ce ar fi viata fara dramele astea!?

| Patrăţel a răspuns:

Mda,e destul de clar.Nu i-a mers cu alta, si nu vrea sa fie singur, si se intoarce la tine.Parerea mea este ca ar trebui sa il lasi in pace, si sa il ignori.De ce sa oferi o a doua sansa, cand poti sa oferi prima sansa, poate de data asta cu noroc.Un fost, este un fost! ^^

| unknownn a răspuns:

Simte,e evident!

| Încrucişătorul a răspuns:

Te place dar e timpul sa... move on with your life.

| neutrino a răspuns:

Baiatul probabil nu a avut succes in alta parte si doreste sa se intoarca la tine. Vin sarbatorile si nu doreste sa fie singur.

| dragos9234 a răspuns:

Le face pentru ca inca te mai place.

| oOSaritaOo a răspuns:

Îşi bate joc de tine... el crede că te poate face să mai simţi ceva pentru el. Poate îi place de tine şi vrea să te recucerească, dar nu cred...

| Painkeeper a răspuns:

Vrea doar sa iti dea un sentiment gen: "Uite ce ai pierdut!".Asa fac baietii.
Daca nu vrea sa te faca sa te reindragostesti de el.

| Singuratikaparasita a răspuns:

Isi bste joc de tine. si dupa o perioada de timp o sa zica lumi ca ai facut sex cu el (scuze expresia) si ai sa ajungi rasul lumi.i sa intampllat si unei colege