| isa_1057 a întrebat:

Deci, daca de exemplu faci sex anal sau oral te mai poti numi virgina? sau nu are nici o legatura?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este numai o femeie acre nu a avut nici un contact sexual (anal, oral, vaginal, masturbare de catre partener).

Abh
| Abh a răspuns:

Esti virgina in sensul ca iti este himenul intact, atata tot. Dar nu te poti numi virgina cu adevarat atata timp cat faci sex, si mai ales anal.

| tyana a răspuns:

Din punct de vedere moral, persoana care face sex anal sau oral, normal ca nu mai este virgina.
Insa, din punct de vedere fizic, avand himenul intact, da, este virgina.
In dictionar in dreptul cuvantului virgina sunt scrise urmatoarele:care nu a avut niciodata relatii sexuale, cast, neprihanit, feciorelnic.

| sasha a răspuns:

Da mai esti virgina si multe fete fac asta ca sa isi satisfaca partenerul si sa nu isi supere parintzii, adica mno ma intelegi ce vreau sa spunwinking

| OanaG a răspuns:

Risti sa nu mai fii virgina atunci cand faci sex "vaginal" cand iti rupi himenul!

Daca faci oral/anal nu are nici o ttreaba cu dezvirginarea!

| llllllllllll a răspuns:

Virgina in termeni medicali, esti. Deoarece himenul este intact. Dar o persoana nu mai poate fi virgina din moementul in care a facut sex. Fie el, anal, oral, tot sex este. Dar daca revenim la virginitatea ta [ himenul ] exista. Deoarece trebuie sa fi penetrata vaginal, pentru a ti se perfora himenul, dovada virginitatii. Dar, cum tu ai practicat se oral, si anal in adevaratul sens al cuvantului, nu mai esti virgina. Asta ramane doar intre noi laughing Cine o sa fie primul, te va numi VIRGINA.
Bafta!

| andrei a răspuns:

Iacs

| paula90 a răspuns:

Desigur ca inca esti virgina...incetezi sa mai fii virgina atunci cind ti se rupe himenul happy

| anonim_9938 a răspuns:

Din punct de vedere fizic da... dar moral nu... cat timp ai intretinut orice tip d contact sexual nu mai esti virgina ai doar himenul neatins

| Blondyx a răspuns:

Normal ca esti virgina...tongue

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti virgina in sensul ca iti este himenul intact, atata tot, dar cat timp faci sex nu te poti numi virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a curs sange normal ca nu mai esti fata mare ...sex oral poti sa-i dai maximbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti inca virgina smug