| Cristinaaa57 a întrebat:

Deci..de ceva timp am vorbit cu un baiat la telefon dar cand ne-am intalnit fata in fata nu prea ma mai baga in seama,cand eram cu prietena mea pe ea o salute si pe mine nu,doar imi zambea si acum nu mai vorbim deloc la telefon, sa-i mai dau cate un mesaj din cand in cand? dau funda pentru cel mai bun raspuns(are iubita)

Răspuns Câştigător
| AlinaN a răspuns:

Probabil ca atunci cand v-ati intalnit nu ai fost pe placul lui nu ai fost cum se astepta el sa fii.Asta ar putea fi motivul pentru care nu te mai suna.In viata nu poti fi pe placul tuturor.Fi desteapta si nu-l mai cauta deloc.Are balta peste...

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Păreai mai inteligentă de-atât.
"acum nu mai vorbim deloc la telefon, sa-i mai dau cate un mesaj din cand in cand?"
"are iubita"

Mai ai nevoie de răspunsuri?

| Cristinaaa57 explică (pentru LoveSleep):

Ia-ti o pastila de calmare, zic si eubig grin

| LoveSleep a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Ti
pic.

| Cristinaaa57 explică (pentru LoveSleep):

Foarte inteligent

| Dracoola a răspuns:

Nu ii da nici un mesaj, putea sa te bage in seama, se pare ca nu este foarte interesat. Bucura-te de viata si fara a te gandi la el.

| AlinaN a răspuns:

Nu pot sa-ti trimit mesaj din cauza ca sunt junior.Lol. Voiam sa-ti spun ca inteleg ca doare cand iti place un baiat iar el nu simte la fel dar nu ai de ce sa atarni dupa el.Lasa-l in pace.Din experientele mele proprii eu stiu ca atunci cand un baiat chiar place o fata o cauta insistent.Si mai stiu ca barbatii in general sufera cand isi iau ignore, le raneste orgoliul.Fi tare pe pozitii si nu-i arata ca te afecteaza indiferenta lui.Ai sa vezi ca o sa-l uiti mai repede decat ai crede.Sunt baieti pe toate drumurile.

| Cristinaaa57 explică (pentru AlinaN):

Mersi mult:*, pentru sfat