| LolLzz a întrebat:

Deci e o fata care o plac, ma inteleg bine cu ea iesim povestim deci ne intelegem foarte bine si vb cu mine pe mess cu semne de genul :X asa dar uneori incepe sa se certe fara motiv nu cearta de aia nasoala doar asa si in 20 min nu mai are chef de cearta...cred ca ma place... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Gabbytzu a răspuns:

S'ar putea sa te placa
Vorbeste cu ea spune'i ca o placi
Nu lasa timpul sa treaca
Si in plus:
INcercarea moarte n-are
Asa ca vb cu ea spune'i daca' nu poti fata'n fata sp pe mess

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca era intreaga la minte nu facea asa, eu iti zic ca nu merita sa stai cu ea poate sa te insele mai tarziu daca ii place sa faca misto prin cearta.

| Jeozelin a răspuns:

Da, te place, mi-am dat seama deoarece ea incepe sa se certe fara motiv doar ca tu sa o bagi in seama, daca o fata e suparata atunci prietenul ei se duce sa o impace asa e deobicei.Succes!

| alexaly a răspuns:

Salut!

Mda te place, dar cred ca intre tine si ea mai sta cineva, si ea nu poate renunta la acel ''cineva'' si poate de aceea se cearta cu tine...
Parerea mea. si eu am trecut printr-o chesti asemanatoare... si reaspunsul era acesta.
Sper ca te-am ajutat, by3

| Andreimachoman a răspuns:

Mhm face misto de tine