| anonim_4396 a întrebat:

Deci...eu am fost impreuna cu un baiat vara trecuta... el locuieste in italia iar vara vine in romania...am fost impreuna cu el toata vara pana cand ne-am certat si ne-am despartit...ne-am certat pentru ca el se dadea la alte fete de fata cu mine si voia si sa se culce cu mine! mi se parea absurd sa imi incep viata sexuala de la varsta aceea (nici nu eram pregatita psihic)...asa...si vara aceasta a venit din nou in romania... el inca mai vrea sa ne impacam... dar eu nu...nu mai simt nimic pentru el si probabil nu voi mai sinti...incearca sa ma faca geloasa... dar nu isi da seama ca pe mine nu ma mai intereseaza si deja devine foarte stresant...cum fac sa ii explic ca nu vreau sa mai fiu cu el si sa ma lase in pace? ca am suferit destul.

5 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Si eu spun, poarta-te ca si cum nu ar exista. Chiar daca nu ai prieteni, iesi cu prietene, chiar nu-ti bate capul cu el.

| Paula a răspuns:

Unui baiat foarte greu ii explici un lucru pe care el nu poate sa'l aibe, mai ales ca el il vrea foarte mult. Continua cu ignoratul... si o sa se sature el cu timpul!

| Paula a răspuns:

Unui baiat foarte greu ii explici un lucru pe care el nu poate sa'l aibe , mai ales ca el il vrea foarte mult. Continua cu ignoratul ... si o sa se sature el cu timpul !

| fya a răspuns:

Fa-ti un prieten si sa ta vada el ca il ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca seamana cu cine stiu eu, o sa Inceapa sa-ti faca sicane, chiar numai ca sa se distreze daca nu sa te convinga. poate chiar mai rau.mergi la politie.mai sigur.