| cnvv a întrebat:

Deci
I-am zis tipei pe care o plac ca o plac. Faza naspa e ca a terbuit s o spun pe Facebook pentru ca ea sta mereu cu cineva, deci nu e niciodata singura. I-am scris un mesaj foarte mare ( care s-a impartit in 3 mesaje mai mici ), si nu a zis nimic. Prima data am crezut ca m-a bagat in friendzone, dar ziua urmatoare tot vorbeste cu mine. Azi cand am plecat de la liceu, m-a intrebat pe unde o iau ( adica pe ce drum merg ba ) si am mers pe acelasi drum cu ea ( cat a fost comun ).
Acum nici nu stiu ce sa fac sad

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa ratezi asa ceva?! Trebuia sa ii spui ce simti, ca o placi, ca vrei sa fi cu ea, ca te gandesti numai la ea, sa ii fi dat cumva o floare - rupeai simbolic ceva de pe drum!
Stabiliti un nou drum impreuna si repari ce nu ai facut!
Mare grija la igiena, sa nu mirosi la subtiori si nici gura!
Success!

| GdX a răspuns:

Si. de ce nu i-ai spus ca o placi daca ati fost doar voi doi? Fata asteapta sa ii spui si fata in fata, nu doar virtual. Fii barbat si spune-i domnisoarei ce simti. Bafta.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata a fost cea care te-a intrebat pe unde mergi, este clar ca a facut-o cu intentia de a-ti arata ca vrea sa mearga cu tine!
Dar asta trebuia sa fie intrebarea ta, nu a ei, ce dumnezeu, esti baiat!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ti-ai pus nicio clipa intrebarea din ce motiv a dorit sa ramaneti doar in 2? Chiar si pe Facebook ai putea sa repari gafa ta si sa o inviti la o plimbare dar cat mai urgent, chiar si astazi, sau in cel mai rau caz maine la prima ora. Succes!