| offff a întrebat:

Deci imi place de un baiat mult de tot si in vacanta am stat numai noi apoi a inceput liceul si au venit prietenele mele cu mine si el afara. De ceva vreme nu mai imi zice nimic(obisnuia sa imi zica tot ce facea si ma facea sa rad) acum abia ce mai vorbim. El ma placea mult si eu pe el dar de ce sa indepartat asa de brusc de mine?

Răspuns Câştigător
| DizzyXD a răspuns:

Sa stii ca te simti naspa cand vrei sa ai si tu putina intimitate cu prietenul tau si e naspa atunci cand vin prietenii tai sau ai lui... pai pe scurt te intimidezi big grin

1 răspuns:
| anonimm123456789 a răspuns:

Poi gandeste-te ca poate lui ii place sa iasa doar cu tine poate doar atunci se simte in largul lui si daca il placi mult invita-l odata sa iesiti doar voi si atunci spune-i sau arata-i ca il placi si poti sa il intrebi "sti eu te plac...ai vrea sa incercam o relatie sa vedem daca ne potrivi bineintele asta daca si tu ma placi" sper ca ti-am fost de folos, anunta-ma cum ti-a mers.