| YeyethisShitLookLikeAToupee a întrebat:

Deci in primul' rand Neata TPU. In Al Doilea rand vreau sa va intreb... Vreau sa ma apuc sa invat cum sa misc obiectele cu puterea mintii. deoarece as vrea ca in momentul in care profa de mate scrie la tabla sa misc tabla si sa cada pe ea devil deci cine ma ajuta? X_x

Răspuns Câştigător
| Annemari3 a răspuns:

Nu e nevoie de puteri magice laughing)
roaga pe cineva sa te ajute sa pui tabla intr-un anumit fel incat sa cada pe cine atinge tabla si ai rezolvat treaba; D

3 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

1- sunt oameni care au incercat o viata si nu au reusit (daca esti UNIQ atunci poate) dar este posibil
2-chestia asta e stupida... vrei sa cada tabla pe ea...
3-gandeste-te daca afla cineva ce putere ai, viata ta o sa se schimbe in ceva urat... fara timp liber tot timpul inconjurat de presa etc.(Nasol...)

| SmekerasuxD a răspuns:

Intrebarea asta este foarte amuzanta. oricum nu ai cum sa inveti asta deoarece este o putere cum sa zic rar intalnita