| nimicaici a întrebat:

Deci in sfarsit am gasit prietena pe care am cautat-o!
Deci ma rog, i-am spus toate secretele mele si etc.
I-am zis si baiatul de care imi place, si vrea sa ma ajute big grin
Maine de exemplu il cheama p afara, si ma ia si pe mine.
Ce as putea sa fac sa ma bage si pe mine baiatu ala in seama? crying
Ma rog, suntem prieteni dar nu prea. big grin crying broken heart

4 răspunsuri:
| Pustoaicka50 a răspuns:

Waw mor sa va aud frate, am crescut printre baieti si nu le place ca fetele sa se dea in spectacol si sa sare din prima in bratele lor pentru ca asa le va crede usuratice.Da imbracate frumos fii tu insati si daca e sa te placa te va place pentru ce esti nu pentru cine ar vrea el sa fii daca nu ii va place asta e. comunicati si totul va veni de la sine PWP sper ca ti-am fost de ajutor

| Pustoaicka50 a răspuns:

Sara nu sare sorry de greseala big grin

| DamiPapucii a răspuns:

In primul rand te imbraci asa orcarui biat i-ar placea:iti iei o pereche de tenisi negri, gri, alb daca aai si un tricou la fel ca tenisi ia-ti cu o pereche de blugi.sau o pereche de blugi mulati o pereche de opinci un maieu pe care il bagi in pantaloni si pe deasupra o vesta care o lasi deschisa sau o bluza. Dupa aia cel mai important este parl il dai cu placa si til lasi pe spate.asa si fii centrul atentiei. jucati adv sau prov si spune-i prietenei tale sa-ti dea prov sal il saruti sa te ia in brate si tu te vei lasa purtata.zii glume vb pe meess dip aiia la tell si dup aia prin sms.Sh vezi dovedestei ca il placi si intr-un sfarsit ziii cal placi sau poate isi va da seama singur.

| eusunttheodorath a răspuns:

Deci te imbraci super misto adica cum ii place lui... ii zambesti stai langa el... vzi si tu