| YourGirl93 a întrebat:

Deci, in timpul actului sexual in momentul in care isi retrage penisul uneori am niste eliminari de aer nu stiu exact ce este, prin vagin. Daca erau prin alta parte laughing stiam cum se numesc. Dar ideea e ca atunci cand se intampla sunt si foarte uda...Nu prea stiu exact cum sa explic fenomenul... Aveti idee ce ar putea fi sau cum se numeste chestia asta, daca e normala sau nu?

Răspuns Câştigător
| Miriam55 a răspuns:

E normală.În genere apare în poziţia capră, aerul care iese fiind cauzat desigur din pricina poziţiei.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se numeste flatulenta vaginala si este perfect normala. In timpul actului sexual, mai ales la pozitiile cu penetrare din spate, poate intra aer in vagin care mai apoi iese cu zgomot. Toate femeile patesc chestia asta uneori.

| adryana_6040 a răspuns:

Da este normal majoritatea femeilor patesc asa.

| Lollipopy a răspuns:

Stai linistita este cat de poate de normal...

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Este normalwinking
Gandeste-te logic un picwinking

| adinutza_9584 a răspuns:

La contactul sexual e normal sa intre aer in vagin, cand el introduce si scoate penisul. Deci e ceva normal!