| LolLzz a întrebat:

Deci iubesc o fata din clasa si ea cred ca ma place si a venit azi si o fata si peste un timp si alta fata mi-au spus ca si ei ii place de mine (ele sunt niste colege care stiau nu stiau ca mie imi place de ea deci nu cred ca puteau sa faca misto de mine)Eu mereu vorbesc ea, ne intelegem bine, glumim dar nu stiu cum sa ii zic ca imi place de ea sau cum sa ii arat in alt mod...am zis ca si daca nu ii place de mine nu am ce pierde. Ce ar trebui sa fac? Primeste Funda Dar va rog nu ziceti sa ii zic direct ca nu am curaj

Răspuns Câştigător
| pisso a răspuns:

Buna eddy`.
pai. nu trebuie neaparat sa ii zici... daca iti este rusine nu-i nici o problema. uitete mult la ea.zambestei`.si scoateo in oras sa zic la un suc ceva.batting eyelashes le plac fetelor chestyle astea sau cumparai un ursuletz de plusblushing.dar daca crezi ca si ea te place macar daca nu faci o chestie din ce tyam zis. trageo la oparte si vorbity.``.si poate o sa va combinaty :** succes!big hug fundasmug?