| BeTheBestAndFu*kTheRest a întrebat:

Deci. luni am avut un contact sexual neprotejat. si azi este vineri.
in mod normal trebuia sa-mi vina peste o saptamana... dar vad ca azi dimineata mi-a venit... dar nu f mult. sau ca de obicei
Ce ziceti?
Este ciclu menstrual normal sau are legatura cu o posibila sarcina?
crying

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O posibilă dereglare hormonală sau o răceală.
Semnele unei sarcini apare după 3-4 săptămâni după presupusul contact sexual neprotejat.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai degraba este fie o sangerare de fixare a sarcinii, fie o sangerare anormala, cauzata de un dezechilibru hormonal. Cam la 10 zile de la inceperea acestei sangerari poti face un test de sarcina din urina de dimineata pe care sa-l repeti dupa inca 2-3 zile daca nu iti confirma sarcina. Apoi trebuie, indiferent de rezultat sa te duci la ginecolog.

Răspuns utilizator avertizat
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Ori ai racit thinking ori e ciclu tongue

| Bucatarul.com a răspuns:

Felicitari, vei fii mamica!

www.sfaturiutile.net

| minteuandedouaori a răspuns:

Sexu neprotajat nu este indicat!shame on you