| CatalinPTM a întrebat:

Deci maine ma intalnesc cu o fata, doar noi 2, pentru prima data iar eu sunt varza la capitolul fete laughing.Ea m-a invitat si am accept desi nu prea o plachee hee. Deci cum sa ma comport avand in vedere ca intre noi este doar o relatie de prietenie? Sunt prieten cu ea de o luna.Sa o conduc acasa la sfarsit? Mentionez ca ne intalnit pe o pajiste, deci nu la magazin.Dar acolo e magazinul aproape, sa iau bani cu mine? laughing, Stiu ca par mai prost dar chiar nu ma pricep la capitolul fete.
funda!

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ea te-a invitat, las-o pe ea să se străduiască.
Când vezi că scârțâie, mai ajut-o și tu.
Pune-ți niște bani la tine. Nu că ai avea ce să faci cu ei, dar e ok să-i ai la tine.
O conduci acasă, (n-ai vrea s-o calce mașina și să fie vina ta) doar că fără săruturi și alte chestii de genul la început, deoarece e prea repede și nici "nu o prea placi".

| MorganaM a răspuns:

Pai, ar trebui mereu sa ai ceva bani la tine si ar fi frumos sa te comporti normal, sa fi atent, grijuliu cu ea, sa vada ca esti un adevarat gentleman happy
Sa o faci sa se simta speciala, sa nu vorbesti prea mult peste ea si sa discutati despre ce doriti voi happy
succes

| Dracoola a răspuns:

"Ea m-a invitat si am accept desi nu prea o plac" What? Daca nu prea o placi de ce vrei sa te intalnesti cu ea? Puteai sa refuzi intalnirea. Nu are rost sa te intalnesti cu tipe care " nu prea iti plac". 1, Va crede ca o placi
2. E naspa ceea ce faci.

| CatalinPTM explică (pentru Dracoola):

Am acceptat sa nu se supere laughing Cu fete am mai iesit adica asa in grup dar cu o fata nu am iesit...

| ZippiAndrei a răspuns:

Pe o pajiste? laughing)) What? Deci, ori va duceti cu vaca, ori faceti un picnic. O sa banuiesc ca faceti un picnic. Poarta-te frumos cu ea, nu o lasa pe ea sa faca totul, vorbeste calm cu ea, dupa ce ati terminat presupusul picnic, duceti-va la magazinu ala si da-i un suc. La sfarsit conduce-o acasa. Daca ti se pare ca incepe sa-ti placa mai mult de ea, tine-o de mana si sarut-o. Ma rog... faceti ce vreti laughing

| Sava_Alex_1999 a răspuns:

Da, poti sa iti iei bani la tine, sa ii dai un suc, si dupa, cu incetul, sa o intrebi ce vrea mai exact de la tine.
Funda?