| misa_9064 a întrebat:

Deci... o prietena foarte buna dea mea ma rugat sa postez urmatoarea intrebare, are 12 ani dar are sanii destul de...mari pentru varsta ei, ii are cam ca mama ei. E normal?

Răspuns Câştigător
| AnkiCardle a răspuns:

Copil Hormonat. smug
Se intampla in multe cazuri.
Funda?

18 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

S-a dezvoltat mai repede... nu e nici o problema.

| s3xy0girl20 a răspuns:

Depinde cat de mari ii are mama ei, oricum bvo ei

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck
Dc sa nu fi normal? Generatiile de azi sunt foarte dezvoltate!tongueSa aiba grija insa cum si pune in evidenta si sa poarte sutien ca i se vor lasa de tot.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| paynehunter a răspuns:

Era mai grav invers, oricum eu cred ca tu esti de fapt prietena ta cea mai buna, nu e nimic grav

| alexya_8105 a răspuns:

A inceput cumva viata sexuala? e normal intr-un fel si eu i-am avut destul de mari ...cred ca trebuie sa se bucure pentru ca e de binewinking funda?

| kida_1642 a răspuns:

Da e normal... e mai dezvoltata si fata.oh go on

| blueve a răspuns:

Si eu ii am la fel si am 11 ani. o colega are 10 ani si are la fel si pe deasupra e si inalta. e normal daca esti dezvoltat

| Yguaze a răspuns:

Depinde si cat de mari ii are mama ei. fiecare se dezvolta diferit. Daca e ceva ciudat la marimea sanilor poate fi o dereglare hormonala!

| misa_9064 explică:

Nu e foarte inalta, are 1, 50\1, 60

| MoRtY a răspuns:

Mai eu zic ca e normal.adica fiecare se dezvolta diferit.Si eu am o prietena cam la fel.numai ca ea e si foarte inalta pentru varsta ei.Depinde de organismul eihappy. sper ca te-am ajutat pa-pabig hug
PS:nu are de ce sa se ingrijorezehappy

| 3my098 a răspuns:

Pai.Deobicei astfel de cazuri se intampla din cauza imbracamintii. A o colega in clasa care are aceeasi problema. Iam recomandat sa incerce alte haine Si Pam Pam.Am avut dreptate big grin

Deci 50% Astai cauza.Imbracamintea poate schimba nitel corpu uman.

Spune-i prietenei tale sa incerce un pulovar, Maiou, Haina.Si sa vada daca se intampla acelasi lucru.Deobicei acest lucru este normal.

| Liviu_2320 a răspuns:

Da e destul de normal deoarece poate sa dezvoltat foarte repede

| Corina1325 a răspuns:

Da, de ce nu? Poate nu ii vor mai creste mai incolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow : ))) o sa isi inceapa viata sexuala de la o varsta frageda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic grav. s-a dezvoltat mai repede.Desi te-asi sfatiu sa vizitezi un medic.In unele cazuri poate fi si o dereglare hormonala.Salut si Bafta!

| Ella_5066 a răspuns:

Poate ca u esti aia da in fine! nu nu ii nicio problema in asta unii se mai dezvolta mai repede

| Kiia a răspuns:

Nu esti singura. am o colega si e la fel. da` nu cred ca este nici o problema.batting eyelashes. Inseamna ca prietena ta este foarte dezvoltata devil.