| Zuzu_Zenny_1997 a întrebat:

Deci plac un baiat, cum ii spun asta printr-un mesaj? urgeent si va rog cat mai subtil

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Subtil nu poate fi că ești disperată după el!
Pa, pa.

| madyddd a răspuns:

O marturisire nu are cum sa fie subtila oricat de mult ai incerca tu, important e sa fie adevarata.

| Danysan a răspuns (pentru madyddd):

Merge sa fi si subtil dar depinde si de baiat.Sincer mai bine ii spui la tel. Fara ocolisuri. Frumos ar fi fata in fata.

| neutrino a răspuns:

" Te plac, dar nu-ti spun"!

| grab a răspuns:

Spune-i ce iti place la el, "ai ochii superbi", "ador zambetul tau", "esti foarte sigur pe tine","mi-as plimba degetele prin parul tau matasos"... d-astea.

| Skilline2012 a răspuns:

Eu zic sa-l iei deoparte in realitate si sa i-o spui, nu e la fel de frumos pe facebook sau orice alta retea de socializare.