| AlaCareStieTOT a întrebat:

Deci, salut la toti chiar daca nu cred ca imi va raspunde nimeni am 15 ani si gen eram la prietena mea acasa (ea are 14 ani) si ne-am bagat la somn era cred ca 2 noaptea. eram singuri in casa. si. eu, asa pervers cum sunt am pus mana in ahe zona intima a prietenei mele... si dupa cam 1h de masturbare ne-am culcat rolling on the floor credeti ca se va intampla ceva rau? rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu i se poate intampla prietenei tale nimic rau sau ceva mai deosebit in afara de o posibila infectie genitala in cazul in care mana ta nu a fost perfect curata.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca le stii pe toate, de ce ne mai intrebi si pe noi?

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in ea, nu poate sa se intample nimic.

| viperra a răspuns:

Nu are ce sa i se intample laughing

| ℛąin a răspuns:

O să fii tătic.

| FluturasulVesel a răspuns:

Ce sa se intample?